Titles you rated
PocahontasRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Secondhand LionsRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0