Titles you rated
Pierrot le FouRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Mad MaxRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 2.5
To Kill a MockingbirdRated ★ 3.0
CobbRated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 3.0
Natural Born KillersRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 2.0
Blade RunnerRated ★ 3.0