Series
Ratings
122- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 1.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 1.0
RipleyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.0
Black KnightRated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.0