Movies
Ratings
625
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
Beverly Hills Cop IIIRated ★ 2.5
Beverly Hills Cop IIRated ★ 3.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Monster HunterRated ★ 1.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 0.5
Sonic the HedgehogRated ★ 0.5
The InternshipRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.5