Movies
Ratings
82
Stake LandRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Descent: Part 2Rated ★ 2.0
The CraziesRated ★ 1.0
MirrorsRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0