Titles you rated
Side by SideRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Undulant FeverRated ★ 0.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
HalfwayRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
A Long FarewellRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 5.0
Initiation LoveRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 5.0