Movies
Ratings
569
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Under SiegeRated ★ 5.0
Detroit Metal CityRated ★ 5.0