Movies
Ratings
388
DemolitionRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5