Titles you rated
LiveRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 1.0
God's QuizRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0