Movies
Ratings
51
Semantic Error: The MovieRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0