Series
Ratings
101- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
GothamRated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.0
- TrickRated ★ 3.0
- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0