Titles you rated
Cold EyesRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
My Mighty PrincessRated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 1.5
Venus TalkRated ★ 1.5
ObsessedRated ★ 1.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 3.0