Movies
Ratings
115
The MatrixRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0- BlackRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.0