Series
Ratings
193
TouchRated ★ 3.5
Fist of the North StarRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 3.0- アガサ・クリスティーの名探偵ポワロとマープルRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 3.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 3.5- Cat's EyeRated ★ 3.0
YattamanRated ★ 3.0
Lupin the Third: Italian GameRated ★ 3.0
Lupin the Third: Dragon of DoomRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- パパはニュースキャスターRated ★ 3.5
- FIRST CLASSRated ★ 3.5
FIRST CLASS 2Rated ★ 3.5- 나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 3.5
- Peeping Life (ピーピング・ライフ) -The Perfect Edition-Rated ★ 4.0
- WORKING!!Rated ★ 0.5
- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0