Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 2.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 1.5
Han Gong-juRated ★ 1.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 2.5
3:10 to YumaRated ★ 3.5