Movies
Ratings
265
F1: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 2.0
TrapRated ★ 2.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
AKARated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0