Series
Ratings
32
The FlashRated ★ 3.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 3.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0- Death NoteRated ★ 3.5
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Case ClosedRated ★ 3.0- FINAL FANTASY VIIRated ★ 3.0
KochiKame: Tokyo Beat CopsRated ★ 4.0
Roosevelt GameRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5- 마지스카 학교 2Rated ★ 3.5
- 마지스카 학교 1Rated ★ 4.0