Series
Ratings
81
White ChristmasRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 1.0
Beyond the CloudsRated ★ 2.0- Unkind WomenRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Jeong Yak YongRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Cravings Season 2Rated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5