Movies
Ratings
307
Police StoryRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 2.5
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0