Series
Ratings
24
HauntedRated ★ 3.0
Z NationRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 4.5
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Fist of the North StarRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Lupin the ThirdRated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Case ClosedRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.5
The X-FilesRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5