Titles you rated
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5- 紙兎ロペRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0- 즐거운 무민 가족Rated ★ 3.0
- ミスター味っ子Rated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Kimba the White LionRated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
- Curious George Season 1Rated ★ 3.0
- Uchi no SanshimaiRated ★ 4.5
Rascal the RaccoonRated ★ 2.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.0- Nintama RantaroRated ★ 2.5
Bunny DropRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.5