Series
Ratings
16
Dokgo RewindRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 2.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0