Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
NANARated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Golden BoyRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0- おせんRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 4.0