Movies
Ratings
500
The ElixirRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
YukikazeRated ★ 3.5
The SadnessRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita and the Tin LabyrinthRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
The ConferenceRated ★ 3.5
Violent CopRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 4.0- NobutoraRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5- Doraemon: Nobita and the Kingdom of CloudsRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.5