Titles you rated
Black MirrorRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 2.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0- 스피드왕 번개Rated ★ 3.5
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 4.0
- BonobonoRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5- Azuki-chan Season 1Rated ★ 5.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0