Series
Ratings
215
Voice Season 4Rated ★ 3.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 2.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Pegasus MarketRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.0
Backstreet RookieRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Gokusen SpecialRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
- New NonstopRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0