Titles you rated
Patriot GamesRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Predator 2Rated ★ 1.0
The TransporterRated ★ 2.0
Police StoryRated ★ 2.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 4.0
Species IIIRated ★ 1.0
Inspector GadgetRated ★ 1.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 1.0
LockoutRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 2.0
RockyRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Iron SkyRated ★ 3.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 4.0- Riddles of the SphinxRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0