Movies
Ratings
373
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 5.0- My Personal TrainerRated ★ 0.5
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
Absolutely AnythingRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
Better Watch OutRated ★ 3.5
The Lazarus EffectRated ★ 2.0
The Taking of Deborah LoganRated ★ 2.0
C.O.G.Rated ★ 3.0
A Demon WithinRated ★ 0.5
RentRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 3.0
Witching & BitchingRated ★ 2.5
HouseboundRated ★ 5.0
Grave Encounters 2Rated ★ 1.5
PassengersRated ★ 4.0
밤의 여왕Rated ★ 3.5