Movies
Ratings
432
TogetherRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
TransitRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
First ReformedRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
DeerskinRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5