Series
Ratings
37
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
GhostRated ★ 1.5
IRISRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
PastaRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 1.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0