Series
Ratings
167
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Lady's CompanionRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 3.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.5