Titles you rated
Absolutely AnythingRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5