Series
Ratings
238
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Babanba Banban VampireRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 2.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0