Movies
Ratings
74
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 1.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0