Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.0