Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The OrvilleRated ★ 3.5
The OrvilleRated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Once AgainRated ★ 3.0