Movies
Ratings
314
GravityRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0