Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5