Movies
Ratings
165
Project ARated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.5