Titles you rated
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
Waltz with BashirRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
MiseryRated ★ 3.5
The Midnight SkyRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5