Titles you rated
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 3.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0
The Plot Against AmericaRated ★ 3.0
Perry Mason Season 1Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.0