Titles you rated
One DayRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0