Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 0.5
MaudieRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 5.0
MustangRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0