Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Perfect SenseRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
Safe HouseRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0