Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 0.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0