Series
Ratings
17
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0