Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5- Big fishRated ★ 3.5