Titles you rated
QueenmakerRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 1.5
Lost in SpaceRated ★ 2.5
Lost in SpaceRated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
LuciferRated ★ 2.0
Lucifer Season 5Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 2.5
One Day at a TimeRated ★ 5.0