Series
Ratings
10
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5