Movies
Ratings
336
Green BookRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5